Učbeniški sklad

Spoštovani starši!

Aktivnosti v okviru učbeniškega sklada so v polnem teku. Učitelji so že pripravili izbor učbenikov, delovnih zvezkov in učnih gradiv, ki jih bodo uporabljali v šolskem letu 2023/24.

Po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov bo pristojno ministrstvo poleg učbenikov sofinanciralo tudi nabavo delovnih zvezkov za učence od 1. do 3. razreda.

Svet staršev je na svoji seji, 25. 5. 2023, dal soglasje k skupni nabavni ceni delovnih zvezkov in drugih učnih gradiv za posamezni razred za šolsko leto 2023/24.

Seznam z izborom je dostopen tukaj, posredovali smo ga tudi v knjigarne v Kamniku.

Povezava do ponudbe knjigarn:

Ob izteku šolskega leta morajo učenci učbenike vrniti šoli. Učenec je dolžan plačati odškodnino, če vrne poškodovan, uničen učbenik ali ga ne vrne. Višina odškodnine se določi na podlagi nabavne cene in starosti učbenika, ki je bil izposojen.

Izposoja je za uporabnike sklada brezplačna. Učenci bodo učbenike iz sklada prejeli prvi ali drugi šolski dan.

Delovne zvezke za učence od 4. do 9. razreda in ostale potrebščine kupite sami.

Izbor učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2023/24.

Za vse dodatne informacije nas lahko pokličete na 01/ 834 72 00.

Želimo vam prijetne počitnice.

Olga Drolc,
skrbnica učbeniškega sklada

Šolske potrebščine

Seznami šolskih potrebščin za šolsko leto 2023/24:

(Skupno 5.487 obiskov, današnjih obiskov 1)