Danes, 29. marca 2024, smo na šoli imeli prireditev Moj glasbeni koncert. Na koncertu so se predstavili učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo. Neža je zaigrala na citre, ki so ljudsko strunsko glasbilo iz družine brenkal, razširjeno predvsem v alpskih deželah. Julija, Lucija, Sara in Nika so se predstavile s skladbami na akustični kitari. Sledili sta Vita na violini in Pika na violončelu, ki sta godalna instrumenta. V to skupino sodijo še viola, violončelo ter kontrabas. Na saksofonu, ki je pihalo, se je predstavil Filip ter Jakob in Eva na klarinetu, ki prav tako sodi v skupino pihal. Prireditev so zaključila glasbila s tipkami. Klara, Anika in Laura so igrale na sintetizator ali sintisajzer, Tea pa na diatonično harmoniko.

Vsem nastopajočim čestitamo za odličen nastop.

Koncertni list

Lučka Drganc, organizator prireditve