Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da smo se s prevoznikom dogovorili za šolske prevoze z avtobusom za 1. šolski dan. Ta dan bodo prevozi prilagojeni, ker ne bomo imeli predure in bomo s poukom zaključili po 5. šolski uri.

• Iz smeri Kamnik bosta učence pobirala dva avtobusa, ki bosta na Kavranu pričela z vožnjo ob 7.35. Šel bo tudi na Sela in v Snovik.
  • Iz smeri Zgornji Motnik bo avtobus pričel z vožnjo ob 7.00 iz Zg. Motnika in bo pobiral po postajah do OŠ Šmartno v Tuhinju. Drugo vožnjo bo opravil ob 7.30 iz Češnjic preko Zg. Tuhinja v OŠ Šmartno. Nato bo nadaljeval vožnjo in ob 8.00 iz Stebljevka naprej pobiral in peljal učence na PŠ Zg. Tuhinj.
  • Po koncu pouka bodo ob 12.50 organizirani prevozi za domov.

Ker natančnega razporeda še niso naredili, prosimo, da so učenci pravočasno na postajah.

Avtobusi podjetja Meteor d.o.o. bodo ustrezno označeni, zato naj bodo učenci pozorni, da izberejo pravega. V kolikor bodo vstopili na avtobus podjetja Arriva, bodo vožnjo morali plačati.

Od torka naprej bodo avtobusi vozili po voznem redu, ki nam ga bodo še posredovali. S prevoznikom smo dogovorjeni, da bodo konec prvega tedna pregledali vozne rede in jih po potrebi prilagodili.

O vseh spremembah vas bomo pravočasno obvestili na spletni strani. Prosimo za vaše razumevanje v prvih dneh šolskega leta.

Lep pozdrav,
Tina Balantič, pomočnica ravnateljice